Ola Iversen

VD, ägare, försäljning

070-625 96 92
ola@ikteknik.se

Johan Karlsson

Vice VD, Ägare, Inköp

070-564 82 96
johan@ikteknik.se

Jan Strömvall

Produktion

jan@ikteknik.se

Jonatan Österström

Konstruktör

076-1702437
jonatan@ikteknik.se

Joakim Jakobsson

Konstruktör

joakim@ikteknik.se

Ann Iversen

Ekonomi, ADMinistation, CE

073-517 84 81
ann@ikteknik.se

Olle Karlsson

Projektledare

olle@ikteknik.se

Kontakt Uppgifter

IK teknik ab

Järnvägsgatan 8
360 73 Lenhovda
0474-210 75
Org. nr 556254-8387
www.ikteknik.se

Skicka Ett Meddelande

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form